Maturitní šerpy a stužky, padáky, fotografie

 • Maturitní šerpy a stužky

  Konfigurátor maturitních šerpPřipravili jsme pro Vás konfigurátor maturitních šerp, kde si budete moci maturitní šerpy vytvořit úpně podle svých představ. Konfigurátor obsahuje vizuální editor, kde uvidíte přesně, jak Vaše šerpy budou vypadat a přitom budete mít stále na očích, kolik budou stát. Je možné zvážit různé barevné kombinace, barvu, typ písma a znění textu. V základu je nastavený klasický text Maturant, nebo Absolvent, ale nic Vám nebrání napsat jakýkoli jiný, pokud se vejde do předepsaného počtu písmen. Je možné jej doplnit o znak, nebo logo školy a tím možnosti zdaleka nekončí. Je možné nastavit počet šerp s přechýlenými názvy, konfigurovat zadní stranu šerp, vytvořit úplně speciální pro třídního učitele, se seznamy studentů, s jiným textem vpředu i vzadu, přičemž jedna šerpa pro třídního učitele je zdarma.

  Konfigurátor je velmi detailní a nabídne vám možnosti, které jinde při objednání maturitních šerp nenaleznete. Přitom jsme se snažili o přehlednost a zároveň snad i o určitou zábavnost. Rádi bychom věřili, že se vám náš konfigurátor zalíbí a objednáte si jeho prostřednictvím své maturitní šerpy přesně na míru. Po odeslání vyplněného formuláře se Vám ozveme pro potvrzení objednávky a pak jde již zakázka do výroby.

  Maturitní stužky v našem konfigurátoru prozatím nenajdete, ale jsou další položkou, kterou vám brzy nabídneme.

  Plachty na peníze a fotokoutek

  Plachty na penízePodobný, jen jednodušší konfigurátor naleznete i v půjčovně plachet na peníze a také ve fotokoutku. U plachet, nebo také padáků na peníze si můžete objednat jejich typ podle obrázku a zamluvit si je tak dopředu. Velkou výhodou je, že si plachtu vyzvednete před maturitním plesem přímo v Lucerně a pak nám je tam po skončení plesu i vrátíte. Plachty mají všité kapsy na peníze a jsou dostatečně velké, abyste v konkurenci ostatních tříd nepřišli zkrátka.

  U fotokoutku si můžete dopředu vybrat pozadí, které bude před začátkem plesu nainstalováno. Můžete si tak přinést doplňky, které s ním budou tématicky ladit a vše bude předem připraveno.

  Pár slov o nás

  Firma Fotoreal se sídlem v Libické ulici na Vinohradech působí Již tradičně ve Velkém sále pražské Lucerny a fotografuje všechny plesy tam pořádané. Působíme také na promocích Univerzity Karlovy, kde natáčíme videozáznamy a také fotografujeme. Obrazové záznamy zajišťujeme z promocí a imatrikulací dalších přažských i mimopražských univerzit a vysokých škol. Pokud vás zajímá tato naše činnost, navštivte prosím naše stránky www.promoce.cz

  Právě pro naše angažmá v Lucerně jsme se Vám rozhodli nabídnout ucelené služby a usnadnit Vám organizaci vašeho maturitního plesu. Ať si u nás objednáte výrobu maturitních šerp, instalaci fotokoutku, půjčíte si plachtu na peníze, nebo si u nás koupíte profesionální fotografie, budeme rádi a určitě vás nezklameme.

  Tým FotoReal