Fotografování, natáčení plesu

Vyfotografujeme, natočíme Vaší třídě maturitní ples – profesionální kvalita!
 • Firma Foto Real má jako jediná povolení od firmy FAN & TOM s.r.o., Štěpánská 61, Praha 1, k poskytování fotografických služeb ve Velkém sále Lucerny na plesovou sezónu 2018 – 2019.

  Jakým způsobem bude tato služba pro třídy Vaší školy zajištěna?

  Pro každou maturitní třídu i pro imatrikulace prvních ročníků bude připraven jeden profesionální fotograf. Není tedy nutné žádné secvičování skupin před plesem, jejich vyfotografování probíhá současně ve všech třídách, je proto velmi rychlé a kvalitní.

  Fotograf zhotoví sérii přibližně 250 – 700 reportážních záběrů u maturitních ročníků, 100 až 300 záběrů u imatrikulací prvních ročníků. Série záběrů obsahuje kompletní reportáž: šerpování/stužkování, portréty, předání darů, skupinu, tance, sbírání peněz, různé momentky, skupinky na přání studentů a vystoupení tříd.

  Ze všech záběrů vyrobíme několik sad barevných indexů pro výběr fotografií. Barevné indexy přivezeme na školu a předáme zástupcům jednotlivých tříd.

  Tato nabídka je z naší strany nezávazná a nic se za ni neplatí!!!

 • Objednávka fotografování a natáčení

  * = povinný údaj

 • Fotografování

  (pokud vyberete ve formuláří fotografování)

  Nabízíme sady, které obsahují: uložení všech záběrů na CD v originální kvalitě, graficky upravené plesové tablo, skupinu 20×30 s titulkem. Cena sady se určuje individuálně pro každou třídu. Máte možnost objednat si i jednotlivé fotografie ve formátech: 10×15, 15×21, 20×30 dle vlastního výběru.

  PLESOVÉ TABLO Portréty všech studentů se šerpami a portrét třídní učitelky/učitele. Na pozadí je fotografie prázdného sálu Lucerny. Tablo je ve formátu 20×30 cm.

  Veškeré snímky naše firma archivuje 3 roky – po tuto dobu je možné si fotografie přiobjednat. Zasláním vyplněné objednávky si zajistíte, že Vaší třídě nafotografujeme průběh maturitního plesu a přivezeme nezávaznou nabídku včetně kompletní sady barevných indexů ze všech záběrů pro výběr fotografií.

 • Natáčení

  (pokud vyberete ve formuláří natáčení)

  Firma Foto Real Vám nabízí natočení digitálního videozáznamu z Vašeho maturitního plesu ve Full HD kvalitě. Zaznamenáváme průběh zahájení plesu, slavnostního nástupu, předtančení, stužkování, sbírání mincí, sólo s profesory, rodiči a vystoupení třídy. Každé třídě se věnuje jeden kameraman. V případě zájmu objednejte závazně včas předem, záloha 1500,- Kč.

  Cena záznamu Full HD včetně střihu na PC je 5500,- Kč (rozlišení 1980×1050, MPEG-4) Záznam Vám můžeme zaslat přes Úschovnu k vašemu volnému stažení nebo uložit na flash disk – cena flash disku je 130,- Kč/ks. Cena za flash disky se podle jejich objednaného množství přičte k základní ceně 5500,- Kč.

  Také nabízíme možnost kopií na nosiči DVD Cena záznamu na DVD včetně střihu na PC je 5500,- Kč (rozlišení: 720×576, MPEG-2) Cena nosiče DVD + obalu s potiskem je 30,- Kč/ks. Cena za nosiče DVD se podle jejich objednaného množství přičte k základní ceně 5500,- Kč.

 • Dále nabízíme