Fotografování plesu

Vyfotografujeme Vaší třídě maturitní ples – profesionální kvalita!
 • Firma Foto Real má jako jediná povolení od firmy FAN & TOM s.r.o., Štěpánská 61, Praha 1, k poskytování fotografických služeb ve Velkém sále Lucerny.

  Jakým způsobem bude tato služba pro třídy Vaší školy zajištěna?

  Pro každou maturitní třídu i pro imatrikulace prvních ročníků bude připraven jeden profesionální fotograf.

  Fotograf zhotoví sérii přibližně 250 – 700 reportážních záběrů u maturitních ročníků, 100 až 300 záběrů u imatrikulací prvních ročníků. Série záběrů obsahuje kompletní reportáž: šerpování/stužkování, portréty, předání darů, skupinu, tance, sbírání peněz, různé momentky, skupinky na přání studentů a vystoupení tříd.

  Ze všech záběrů vyrobíme několik sad barevných indexů pro výběr fotografií. Barevné indexy přivezeme na školu a předáme zástupcům jednotlivých tříd.

  Tato nabídka je z naší strany nezávazná a nic se za ni neplatí!!!

 •  

  Objednávka fotografování

  * = povinný údaj


   
 • Fotografování

  (pokud vyberete ve formuláří fotografování)

  Nabízíme sady, které obsahují: zaslání všech fotografií v datové podobě k volnému stažení + klasická fotografie 20×30 cm – graficky upravené plesové tablo na pozadí Velkého sálu Lucerny + fotografie 20×30 cm – skupina s titulkem + archivaci všech záběrů na CD v originální kvalitě. Cena sady se určuje individuálně pro každou třídu. Máte možnost objednat si i jednotlivé fotografie ve formátech: 10×15, 15×21, 20×30 dle vlastního výběru.

  PLESOVÉ TABLO Portréty všech studentů se šerpami a portrét třídní učitelky/učitele. Na pozadí je fotografie prázdného sálu Lucerny. Tablo je ve formátu 20×30 cm.

  Veškeré snímky naše firma archivuje 5 let – po tuto dobu je možné si fotografie přiobjednat. Zasláním vyplněné objednávky zajistíte Vaší třídě vyfotografování průběhu maturitního plesu. Přivezeme Vám do školy nezávaznou nabídku včetně kompletní sady barevných indexů ze všech záběrů pro výběr fotografií.

 • Dále nabízíme